O nás

Vítejte v naší Hospůdce & Restauraci U MARTINY! Hledáte-li příjemné posezení pro celou rodinu, místo na romantický večer, nebo posezení pro partu přátel, jste u nás na správném místě.

U nás, U Martiny, se můžete těšit na příjemné, kompletně zrekonstruované prostředí. Na skvělý personál, kvalitní jídlo a široký výběr alko i nealko nápojů.

V hlavním výčepu, zvaném Pub, na Vás čeká na čepu Radegast, Plzeň, nebo třeba Birell. Samozřejmostí je kvalitní káva i bar plný kvalitního pití. Posezení zde najde až 50 lidí a zabavit se můžete u kulečníku, nebo Vám promítneme sportovní utkání na plátně. Celá místnost je kvalitně ozvučena.

Chcete-li více prostoru, nebo naopak toužíte po soukromí, máme pro Vás salónek s kapacitou 60 osob, který disponuje několika oddělenými boxy. V salónu najdete šipky, billiard, nebo třeba jukebox. Zdobí jej také vinotéka s kvalitním vínem a atmosféru dobarvuje příjemné osvětlení.

V létě Vám můžeme nabídnout posezení na zahrádce pro dalších 60 osob. Na zahrádce najdou vyžití i ti nejmenší, pro které máme připravenou skluzavku a trampolínu.

Parkovací místa jsou přímo před vchodem a rádi pro Vás zajistíme kompletní servis pro Vaše oslavy, hostiny i jiné akce.

Věříme, že si u nás každý najde to své. Udělali jsme vše pro to, aby pro Vás posezení bylo příjemné, abyste se skvěle najedli, napili, odcházeli spokojeni a rádi se vraceli. Váš tým, U Martiny!

Rezervace stolu

Rezervovat

Aktuality na email